تعمیرات لایت کیور

تهران دنتال سرویس بهترین و و در دسترس ترین گزینه برای تعمیر تجهیزات پزشکی و تعمیرات لایت کیور در کشور محسوب میگردد و میتوانید با انتخاب این مرکز علاوه بر تعمیر اصولی در هزینه های خود نیز صرفه جویی زیادی به عمل آورید.

لایت کیور نوعی دستگاه میباشد که میتواند اشعه آبی تولید کند و این اشعه آبی نیز بعنوان یک سفید کننده دندان در دندانپزشکی ها کاربرد بسیار زیادی دارد. لایت کیور ها به دو نوع کلی تقسیم بندی میشوند که یک نوع از آنها LED  و نوع دیگر هالوژنی است. اما این دستگاه ها بعد از مدتی با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر دارند که از این رو تعمیرات لایت کیور باید بر اساس نوع دستگاه و با قطعات یدکی مخصوص به آن انجام شود. برای تعمیرات لایت کیور‌ بسیار مهم است که آیا مرکزی که تعمیر را بر عهده میگیرد از تجربه و تخصص کافی برخوردار میباشد یا  خیر. در صورتی میتوان با اطمینان تعمیرات لایت کیور را به مراکز تعمیراتی واگذار نمود که بتوانند دستگاه را به گونه ای تعمیر کنند که تا مدت ها نیازی به تعمیر وجود نداشته باشد. تعمیر مداوم دستگاه های لایت کیور میتواند هزینه هایی را در پی داشته باشد و همچنین پزشک نیز مدت زمان زیادی را برای تحویل گرفتن دستگاه خود معطل بماند.

 فراهم بودن قطعات یدکی  در تعمیرات لایت کیور اهمیت زیادی دارد

یکی از مشکلاتی که مراکز تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی با آن مواجه هستند موجود نبودن قطعات یدکی برای تعمیر میباشد و ممکن است یک مرکز تعمیراتی قطعات کافی و مناسب با دستگاه را برای تعمیر موجود نداشته باشد. مدل های مختلی از دستگاه های لایت کیور وجود دارند که هر یک به قطعات مناسب خود نیاز دارند و به همین دلیل زمانی مرکز تعمیراتی میتواند تعمیر را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد که کلیه قطعات را بمنظور تعمیر در اختیار داشته باشد. عدم دسرتسی به قطعه مورد نظر زمان تعمیر را نیز طولانی خواهد کرد و تعمیرگاه باید پس از فراهم کردن قطعه تعمیر را انجام دهد.

تعمیرات لایت کیور

اورجینال بودن قطعات در تعمیرات لایت کیور در کیفیت تعمیر تاثیر بسزایی دارد

قطعات یدکی از جمله ال ای دی لامپ، کابل یا شلنگ هدایت نور، کلید های روشن و خاموش دستگاه، سوئیچ های سیگنال، برد الکترونیکی، ترانس تبدیل ولتاژ، هندپیس‌ و رفلکتور وجود دارند که ممکن است در تعمیرات لایت کیور مورد استفاده قرار بگیرند که همگی این قطعات نیز در دو نوع اورجینال و طرح اصل موجود میباشند. قطعات اورجینال با توجه به اینکه از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار هستند میتوانند دوام و طول عمر قطعه را چندین برابر کنند و دیگر نیازی به تعویض قطعه در کوتاه مدت وجود نداشته باشد. اما این تنها ویژگی قطعات اورجینال نیست و باید به سازگاری بسیار خوب ایجاد شده  میان قطعه و دیگر قطعات نیز اشاره نمود. سازگاری بسیار خوبی که میان قطعات ایجاد میشود میتواند عملکرد کلی دستگاه را تا حد زیادی بهبود بخشد و  روند ترمیم دندان به نحو احسن انجام شود.

تعمیرات لایت کیور زیر نظر پرسنل مجرب و متخصص

لایت کیورها از تجهیزاتی کاملا تخصص محسوب میشوند و همچنین مدل های مختلفی از آن تا کنون تولید شده اند که همین موضوع تعمیر آنها را کاملا تخصصی کرده است و فردی که تعمیر این دستگاه ها را بر عهده میگیرد باید در کنار تخصص از تجربه زیادی نیز بهره مند باشد. معمولا دستگاه هایی که در دندانپزشگی مورد استفاده قرار میگیرند و جزو دستگاه های الکتریکی نیز میباشند از تعمیر به مراتب سخت تری برخوردار هستند و باید توسط افرادی مورد تعمیر قرار گیرند که تجربه و تخصص در این زمینه را دارند. تهران دنتال سرویس جزو تعمیرگاه های معتبر در کشور میباشد که امکان تعمیر لایت کیور را  زیر نظر پرسنل مجرب فراهم کرده است از بابت نحوه تعمیر هیچگونه نگرانی نخواهید داشت. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :