تعمیرات آمالگاماتور

اگر انتخاب شما برای تعمیر تجهیزات دندانپزشکی و تعمیرات آمالگاماتور شرکت دنتال سرویس باشد میتوانید هزینه های خود برای تعمیر را تا  حد زیادی کاهش دهید و همچنین به دلیل تعمیر دستگاه بصورت اصولی و با قطعات با کیفیت دیگر تا مدت ها نیازی به تعمیر و سرویس دستگاه وجود نداشته باشد.

آمالگاماتور ها از دستگاه های بسیار پر کاربرد در دندانپزشکی ها هستند و به عنوان یک میکسر مورد استفاده قرار میگیرند. اما آمار خرابی در این دستگاه به دلیل پر کاربرد بودن و همچنین قطعات پیچیده ای که در آن به کار رفته است بالا  میباشد و به همین دلیل باید بعد از مدتی مورد تعمیر و سرویس قرار بگیرد. تعمیرات آمالگاماتور مانند برخی از تجهیزات پزشکی به راحتی انجام نمیشود و به تخصص و تجربه نیاز دارد. افرادی که تعمیرات آمالگاماتور را انجام میدهند باید ابتدا و قبل از هر چیز آموزش های لازم را دیده باشند و بدون کسب آموزش های لازم امکان تعمیر آن بخصوص تعمیر اصولی وجود نخواهد داشت.

تجربه در تعمیرات آمالگاماتور حرف اول را میزند

مدل های بسیار زیادی از دستگاه های آمالگاماتور در دندانپزشکی ها مورد استفاده قرار میگیرد که همین موضوع باعث شده تا برخی از تعمیرکاران با پیچیدگی ها و همچنین قطعات موجود در این دسته از دستگاه ها چندان آشنایی نداشته باشند و تنها تعمیرکارانی میتوانند تعمیر این دستگاه ها را انجام دهند که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند.  معمولا تعمیرکارانی که تجربه بالایی دارند به خوبی با روند تعمیر انواع دستگاه های آمالگاماتور آشنایی دارند و به خوبی با ایرادات آنها  آشنایی دارند میتوانند تعمیر را با بهترین شکل ممکن انجام دهند. شرکت تهران دنتال سرویس پرسنلی را در اختیار دارد که همگی سابقه تعمیر تعداد زیادی از دستگاه های مورد استفاده در دندانپزشکی و مدل های مختلفی از آمالگاماتور ها را دارند و میتوانید با اطمینان خاطر کامل تعمیر دستگاه خود را به این مجموعه واگذار نمایید.

تعمیرات آمالگاماتور

تعمیرات آمالگاماتور را به مراکز مجهز واگذار کنید

امروزه در کشور ما مراکز زیادی وجود دارند که در زمینه تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی و تعمیرات آمالگاماتور فعالیت میکنند اما اینکه کدام یک از این مراکز از اعتبار بالاتری برخوردار هستند و مجهز میباشند بسیار مهم است و باید مراکزی را انتخاب نمایید که کاملا مجهز باشند. مراکزی که از تجهیزات مدرن و روز برای تعمیرات آمالگاماتور برخوردار هستند میتوانند امکان تعمیر را در اصولی تر فراهم کنند و همچنین مدت زمان کوتاه تری نیز برای تعمیر نیاز باشد. در صورتیکه که تعمیرات آمالگاماتور را به مراکز معتبر واگذار کنید فاصله میان تعمیرات و سرویس دستگاه تا حد زیادی طولانی خواهد شد زیرا تعمیر اصولی باعث میشود تا دستگاه دیر تر با مشکل مواجه شود.

قبل از تعمیرات آمالگاماتور از تعرفه ها استعلام دریافت نمایید

مشکلی که بیشتر دندانپزشکان با آن مواجه هستند قیمت و تعرفه های تعیین شده برای تعمیر میباشد و بیشتر پزشکان به دنبال مراکزی برای تعمیر هستند که بتواند با تعرفه های مناسب هزینه های تعمیر را برای آنها تا حد زیادی بکاهد.  همچنین ممکن است در دفعات زیادی نیاز به تعمیرات آمالگاماتور پیدا کنید که در این مواقع حتما باید به مراکز منصف برای تعمیر مراجعه کنید. معمولا تعرفه های تعمیرات آمالگاماتور بر اساس نوع دستگاه و همچنین آسیبی که به دستگاه وارد شده تعیین میگردد و در این بین برخی از دستگاه هایی که از پیچیدگی زیادی برخوردار هستند و یا قطعات آنها برای تعمیر کمتر موجود میباشد میتوانند هزینه های تعمیر را تا حدی افزایش دهند.همچنین برند دستگاه نیز میتواند در تعیین هزینه های تعمیر نقش داشته باشد و برخی از برندها بخصوص برندهای متفرقه به دلیل کمبود قطعه و همچنین مشکل بودن تعمیر از هزینه های به مراتب بالاتری برای تعمیر برخوردار هستند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :