تعمیرات کویترون ها

تهران دنتال سرویس تا کنون خدمات زیادی را از جمله تعمیرات کویترون ها و تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی ارائه داده است و در تمامی موارد نیز با توجه به تعمیرات اصولی که به انجام رسانده توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 از ابزار هایی که در دندانپزشکی برای جرم گیری استفاد میشود کویترون میباشد که با ایجاد ارتعاش میتواند پلاک ها و جرم های ایجاد شده بر روی دندان ها را جدا کرده و از بین ببرد. کویترون ها به دلیل اینکه کاربرد بسیار زیادی دارند بعد از مدتی با مشکل مواجه شده و باید  تعمیر شوند. تعمیرات کویترون ها با توجه به اینکه مدل های مختلفی از این دستگاه ها در حال حاضر در دندانپزشکی ها مورد استفاده قرار میگیرد کاری دشوار است. از جمله مشکلاتی که این دستگاه ها همواره با آن مواجه هستند و با توجه به همین مشکلات نیز نیاز به تعمیرات کویترون ها پیدا میکنند میتوان به مشکل در منبع تغذیه و مشکلات الکترونیکی دستگاه، پیچ خوردن شلنگ و جرم گرفتن و مسدود شدن مسیر آب اشاره نمود.

تشخیص و تعمیرات اصولی کویترون ها

بعد از تعمیرات کویترون ها در برخی موارد مشاهده شده است که دستگاه مجددا با مشکل مواجه شده و باید تعمیر گردد که این موضوع به نحوه تعمیر دستگاه باز میگردد که اگر بصورت اصولی انجام شده باشد در نتیجه نیازی به تعمیر مجدد نیز وجود ندارد اما در صورتی که غیر اصولی تعمیر شده باشد مجددا نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. بسیاری از شرکت ها برای اینکه بتوانند خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه دهند سعی بر تعمیر اصولی دارند اما زمانی تعمیر به صورت اصولی انجام خواهد شد که اولا پرسنل مجرب به خدمت گرفته شده باشند دوما تجهیزات پیشرفته ای به کار رود و سوما لوازم یدکی و قطعات اصلی برای تعمیر استفاده شوند. زمانی که مراکز تعمیرات کویترون ها و تعمیر تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی این سه مورد یاد شده را در سیستم و روال کاری خود گنجاندند آن وقت میتوانند تعمیر اصولی را انجام دهند.

تعمیرات کویترون ها

پرسنل مجرب اصل اول در تعمیر اصولی

تشخیص و تعمیر دو مرحله از روند تعمیرات کویترون ها هستند که  هر یک نیز در صورتی اصولی انجام خواهند شد که نیروی انسانی و پرسنل مجرب به خدمت گرفته شده باشند. پرسنل مجرب و پرسنلی که سابقه زیادی در زمینه تعمیر تجهیزات پزشکی و کویترون ها دارند میتوانند به خوبی مشکل ایجاد شده در دستگاه را تشخیص دهند و زمان زیادی نیز برای تشخیص مشکل صرف نخواهد شد اما پرسنلی که تجربه کافی ندارند چندان نمیتوانند  مشکل را به درستی تشخیص دهند و یا زمان زیادی زیادی برای تشخیص صرف خواهد شد. در حال حاضر پرسنل تهران دنتال سرویس از مجرب ترین پرسنل هستند که امکان تعمیرات کویترون ها بصورت کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم کرده اند و به راحتی میتوانند بعد از تشخیص مشکل آنرا تعمیر و سرویس کنند.

تجهیزات مناسب و همچنین قطعات با کیفیت اصل دوم و سوم تعمیرات کویترون ها

تجهیزاتی که برای  تعمیرات کویترون ها مورد استفاده قرار میگیرند باید از نوع پیشرفته باشند زیرا تجهیزات پیشرفته میتوانند تعمیر را بسیار بهتر از تجهیزاتی انجام دهند که قدیمی هستند و برای تعمیر هر دستگاهی مناسب و سازگار نیستند. تجهیزات پیشرفته همچنین میتوانند روند تعمیر را تا حد زیادی تسهیل و تسریع کنند. در کنار تجهیزات با کیفیت باید از قطعات یدکی مناسب و اورجینال نیز برای تعمیر استفاده شود. قطعاتی که از نوع اورجینال و اصلی هستند با قطعات بی کیفیت طرح اصل تفاوت زیادی دارند و میتوانند ویژگی های زیادی را به همراه داشته باشند. یکی از ویژگی های ایجاد شده عمر و دوام بیشتر قطعه میباشد و نیازی به تعویض    مجدد قطعه وجود نخواهد داشت. از دیگر ویژگی های ایجاد شده با استفاده از قطعات اصلی مربوط به عملکرد بهتر قطعه میشود و دستگاه میتواند عملکردی به مراتب بسیار بهتری را از خود نشان دهد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :